Banedagbok Kvam idrettspark

UkeDagDatoSorted By Dato In Ascending OrderLagAktivitetTidspunktBaneMotstanderAnsvarligDommer
17Lør29.04.2017G15kamp15:00Nedre baneTotenAnne Hagen KrokTerje Klungsøyr
18Man01.05.2017A-lagkamp16:00Nedre baneHeidalSvein Erik KampVebjørn Engeli
 Tor04.05.2017J13Kamp19:00Øvre bane 6Roterud 2Anette Nyheim/Oddgeir HaaveMarius Svendstad
 Tor04.05.2017J10kamp18:00Øvre bane 3Lesa/Lesjaskog j10Lars Arne BergumUlrik Thorkildsen
19Tir09.05.2017G12kamp19:00Øvre bane 6Vestsida/VinstraStein Jøran SandenSimen Holen
 Ons10.05.2017G15kamp19:00Nedre baneRingebu-Fåvang G15Anne Hagen KrokHallgeir Wahlquist
 Ons10.05.2017J8kamp18:00Øvre bane 3Sør- Fron J-8Synnøve Havn Markus Holen
 Fre12.05.2017G12kamp19:00Øvre bane 6Sel G12Stein Jøran SandenUlrik Thorkildsen
20Tor18.05.2017J13kamp19:00Øvre bane 6Ringebu/Fåvang J13-2Anette Nyheim/Oddgeir HaaveMarius Svendstad
21Man22.05.2017G8kamp18:00Øvre bane 4Ringebu/Fåvang G8Synnøve Havn Ulrik Thorkildsen
 Tir23.05.2017J11 kamp19:00Øvre bane 5Sør-Fron/ HarpefossBjørn Berge og Laila Stormorken Ulrik Thorkildsen
 Tir23.05.2017J10kamp19:00Øvre bane 2VinstraLars Arne BergumErland Myromslien
 Ons24.05.2017J8kamp18:00Øvre bane 3Vinstra J8Synnøve Havn Simen Holen
 Fre26.05.2017A-lagkamp19:00Nedre baneFron Fotball 2 Svein Erik KampJohn sigurd Holtesmo
 Søn28.05.2017G15kamp15:00Nedre baneGjøvik-Lyn G15 -2Anne Hagen KrokJan Tore Bjørnhaug
22Tor01.06.2017J13kamp19:30Øvre bane 6Fron/Vestsida/Sør-FronAnette Nyheim/Oddgeir HaaveMarius Svendstad
23Man05.06.2017G8kamp18:00Øvre bane 4Sør-FronSynnøve Havn Hanna Lillebo
 Tir06.06.2017J11 kamp19:00Øvre bane 5Sel J11Bjørn Berge og Laila Stormorken Ulrik Thorkildsen
 Ons07.06.2017G12kamp19:00Øvre bane 6Lom G12Stein Jøran SandenSimen Holen
 Tor08.06.2017J8kamp18:00Øvre bane 3Ringebu/Fåvang J8Synnøve Havn Martine Svendstad
 Lør10.06.2017A-lagkamp15:00Nedre baneLomSvein Erik KampJan Tore Bjørnhaug
25Man19.06.2017G8kamp18:00Øvre bane 4Vinstra G8Synnøve Havn Hanna Lillebo
 Tir20.06.2017J11 kamp19:00Øvre bane 5Lom J11Bjørn Berge og Laila Stormorken Ulrik Thorkildsen
 Ons21.06.2017G15kamp19:00Nedre baneLom/Skjåk G15Anne Hagen KrokHallgeir Wahlquist
 Tor22.06.2017J10kamp18:00Øvre bane 1Dombås/Dovre Lars Arne BergumMarius Svendstad
 Fre23.06.2017FotballskoleFotballskole16:30  Svein Håvard Steinli 
 Lør24.06.2017FotballskoleFotballskole10:00  Svein Håvard Steinli 
 Søn25.06.2017FotballskoleFotballskole10:00  Svein Håvard Steinli 
34Man21.08.2017G8kamp18:00Øvre bane 4 Harpefoss G8Synnøve Havn Ulrik Thorkildsen
 Man21.08.2017J9kamp18:00Øvre bane 2Sør-Fron/ Harpefoss J9Lars Arne BergumMarkus Holen
 Man21.08.2017J12kamp19:00Øvre bane 6Lomj12-2Anette Nyheim/Oddgeir HaaveMarius Svendstad
 Man21.08.2017G12kamp19:00Øvre bane 5Dombås/Dovre 2Stein Jøran SandenSindre Strype Kamp
 Ons23.08.2017G12kamp19:00Øvre bane 6Dombås/Dovre Stein Jøran SandenSindre Strype Kamp
 Tor24.08.2017J8kamp18:00Øvre bane 3Sør-FronSynnøve Havn Simen Holen
 Tor24.08.2017J10kamp18:00Øvre bane 1Lesja/Lesjaskog J10 2Lars Arne Bergum/Siv ØverliUlrik Thorkildsen
 Lør26.08.2017A-lagkamp15:00Nedre baneVågåSvein Erik KampReza Roshan
 Søn27.08.2017G15kamp15:00Nedre baneTotenAnne Hagen KrokMattias Vestad
35Tir29.08.2017J11 kamp19:00Øvre bane 1Vågå J11Anne Lise Haadem Simen Holen
 Ons30.08.2017G12kamp19:00Øvre bane 6Vinstra G12Stein Jøran SandenUlrik Thorkildsen
 Tor31.08.2017J13kamp19:00Øvre bane 6Ringebu/Fåvang J13-1-7èr Nyheim/Oddgeir HaaveSindre Strype Kamp
 Søn03.09.2017J09kamp17:00Øvre bane 2Ringebu-Fåvang J9Lars Arne BergumMarkus Holen
 Søn03.09.2017G15kamp15:00Nedre baneNordre LandAnne Hagen KrokBård Løvli Haugen
36Man04.09.2017J12kamp19:00Øvre bane 6Lomj12-1 Nyheim/Oddgeir HaaveSindre Strype Kamp
 Man04.09.2017J8kamp18:00Øvre bane 2Ringbu/Fåvang J8-2 Synnøve Havn Ulrik Thorkildsen
 Tir05.09.2017A-lagkamp18:30Nedre baneOtta Svein Erik KampReza Roshan
 Ons06.09.2017J8kamp18:00Øvre bane 3Vinstra J-8Synnøve Havn Martine Svendstad
 Tor07.09.2017J10kamp18:00Øvre bane 2Lesja/Lesjaskog J10Lars Arne Bergum/Siv ØverliUlrik Thorkildsen
 Lør09.09.2017J13kamp16:30Øvre bane 6Lillehammer KFK-J13-4 Nyheim/Oddgeir HaaveUlrik Thorkildsen
37Man11.09.2017G8kamp18:00Øvre bane 4Ringebu-Fåvang G8 2Synnøve Havn Ulrik Thorkildsen
 Ons13.09.2017G12kamp19:00Øvre bane 6Skjåk G12Stein Jøran SandenUlrik Thorkildsen
 Ons13.09.2017G15kamp18:00Nedre baneLillehammerAnne Hagen KrokEgil Morten Løvli
 Tor14.09.2017J11 kamp18:00Øvre bane 5Sør-Fron/ Harpefoss J11-1Anne Lise Haadem Ulrik Thorkildsen
 Fre15.09.2017J09kamp18:00Øvre bane 2Ringebu/Fåvang J9-2Lars Arne BergumMartine Svendstad
 Søn17.09.2017A-lagkamp18:00Nedre baneRingbu/Fåvang Svein Erik KampIvan Zhukov
38Man18.09.2017G8kamp18:00Øvre bane 4Vestsida/VinstraSynnøve Havn Hanna Lillebo
 Man18.09.2017J12kamp18:00Øvre bane 6Dombås/Dovre 2 Nyheim/Oddgeir HaaveUlrik Thorkildsen
 Tir19.09.2017J11 kamp17:30Øvre bane 5Otta J11Anne Lise Haadem Marius Svendstad
 Tor21.09.2017J8kamp18:00Øvre bane 3Ringebu/Fåvang J8Synnøve Havn Hanna Lillebo
 Søn24.09.2017J13kamp15:00Øvre bane 6Dombås/Dovre Nyheim/Oddgeir HaaveUlrik Thorkildsen
 Man25.09.2017J12kamp18:00Øvre bane 3Lesja j12- 5èr Nyheim/Oddgeir HaaveMarkus Holen
39Ons27.09.2017G12kamp18:00Øvre bane 6Otta G12Stein Jøran SandenSindre Strype Kamp
 Tor28.09.2017J10kamp18:00Øvre bane 1Dombås/DovreLars Arne Bergum/Siv ØverliSimen Holen
 Lør30.09.2017G15kamp15:00Nedre baneGjøvik-Lyn G15 -2Anne Hagen KrokJan Tore Bjørnhaug
 Søn01.10.2017A-lagkamp15:00Nedre baneDombås 2Svein Erik KampIvan Zhukov
 Man09.10.2017J13kamp19:00Nedre baneVågå J13Anette Nyheim/Oddgeir HaaveSindre Strype Kamp
(c) Kvam idrettslag