Banedagbok Kvam idrettspark

UkeDagDatoSorted By Dato In Ascending OrderLagAktivitetTidspunktBaneMotstanderAnsvarligDommer
18Tir01.05.2018A-lagKamp16:00Nedre baneVågåSvein Erik KampBård Løvli Haugen
 Ons02.05.2018G13 7`erKamp Kvamshallen er reservearena19:00Øvre bane 5FronStein Jøran SandenSindre Strype Kamp
 Tor03.05.2018G16 11`erKamp19:00Nedre baneVågåØyvind LienReza Roshan
 Tor03.05.2018AlleVårdugnad17:00    
19Man07.05.2018J13 9`erKamp19:00Nedre baneØyer/TrettenGuro Selfors LundUlrik Thorkildsen
20Man14.05.2018G/J 07 5`erKamp18:00Øvre bane 1Sør-Fron G07 2Lars Mathias MoenSandra Lillebo
 Man14.05.2018G/J 08 5`erKamp18:00Øvre bane 2STEILSynnøve HavnMalin Nordlien Holten
 Man14.05.2018G/J 09 5`erKamp18:00Øvre bane 3Ringebu/Fåvang G09 2Cathrine Gjerdet HaugenEskil Meldal
 Tir15.05.2018J13 9`erKamp19:00Nedre baneLillehammer BlåGuro Selfors LundMarius Svendstad
 Tir15.05.2018J11 7`erKamp19:00Øvre bane 5Lom J11Lars Arne BergumDavid Sanden
 Ons16.05.2018G13 7`erKamp19:00Øvre bane 5Gausdal/Follebu 2Stein Jøran SandenSindre Strype Kamp
21Tor24.05.2018G16 7`er kampKamp19:00Øvre bane 5Ringebu/Fåvang 7`erØyvind LienMarius Svendstad
 Søn27.05.2018G13 7`erKamp15:00Øvre bane 5Faaberg 2Stein Jøran SandenSindre Strype Kamp
22Tir29.05.2018A-lagKamp19:30Nedre baneRingebu/Fåvang 2Svein Erik KampVebjørn Engeli
 Tir29.05.2018J11 7`erKamp19:00Øvre bane 5Lesja/Dombås J12Lars Arne BergumEskil Meldal
 Tor31.05.2018J13 9`erKamp19:00Nedre baneGausdal/Follebu Guro Selfors LundUlrik Thorkildsen
 Lør02.06.2018A-lagKamp17:00Nedre baneLomSvein Erik KampBård Løvli Haugen
23Man04.06.2018G/J 07 5`erKamp18:00Øvre bane 1Otta G07 1Lars Mathias MoenIngrid Klomstad
 Man04.06.2018G/J 08 5`erKamp18:00Øvre bane 2Sør-Fron/Harpefoss G08Synnøve HavnSandra Lillebo
 Man04.06.2018G/J 09 5`erKamp18:00Øvre bane 3Vestsida G09 1Cathrine Gjerdet HaugenSondre Nilsen
 Man04.06.2018G13 7`erKamp19:00Øvre bane 5Lillehammer 2 BlåStein Jøran SandenSindre Strype Kamp
 Tir05.06.2018G16 11`erKamp19:00Nedre baneLillehammer 3Øyvind LienEgil Morten Løvli
 Søn10.06.2018J13 9`erKamp17:00Nedre baneFaabergGuro Selfors LundMarius Svendstad
24Tir12.06.2018J11 7`erKamp19:00Øvre bane 5VinstraLars Arne BergumIngrid Klomstad
 Lør16.06.2018A-lagKamp17:00Nedre baneHeidalSvein Erik KampReza Roshan
25Man18.06.2018G/J 07 5`erKamp18:00Øvre bane 1Sør-Fron G07 1Lars Mathias MoenSondre Nilsen
 Man18.06.2018G/J 08 5`erKamp18:00Øvre bane 2Vestsida G08Synnøve HavnMari Teigen
 Man18.06.2018G/J 09 5`erKamp18:00Øvre bane 3Harpefoss G09Cathrine Gjerdet HaugenSigurd Stormorken
 Ons20.06.2018G16 11`erKamp19:00Nedre baneOtta 2Øyvind LienMattias Vestad
 Ons20.06.2018G13 7`erKamp19:00Øvre bane 5Fron 2Stein Jøran SandenSindre Strype Kamp
33Man13.08.2018G/J 08 5`erKamp18:00Øvre bane 2Vinstra G/J 08 1Synnøve HavnMari Teigen
 Tor16.08.2018FotballskoleFotballskole16:30  Fotballgruppa 
 Fre17.08.2018FotballskoleFotballskole16:30  Fotballgruppa 
 Lør18.08.2018FotballskoleFotballskole10:00  Fotballgruppa 
34Man20.08.2018G/J 07 5`erKamp18:00Øvre bane 1Otta G07 2Lars Mathias MoenSigurd Stormorken
 Tir21.08.2018G/J 09 5`erKamp18:00Øvre bane 3Vestsida G09 2Cathrine Gjerdet HaugenEivind Bergum
 Tir21.08.2018J11 7`erKamp19:00Øvre bane 5Otta J12Lars Arne BergumHanna Amalie Lillebo
 Søn26.08.2018A-lagKamp13:00Nedre baneOttaSvein Erik Kamp 
35Man27.08.2018G/J 07 5`erKamp18:00Øvre bane 1Vestsida G07Lars Mathias MoenEivind Bergum
 Man27.08.2018G/J 09 5`erKamp18:00Øvre bane 3Otta G09Cathrine Gjerdet HaugenTerese Selfors Lund
36Man03.09.2018G/J 08 5`erKamp18:00Øvre bane 2Vinstra G/J 08 2Synnøve HavnHanna Amalie Lillebo
 Tir04.09.2018J11 7`erKamp19:00Øvre bane 5Vågå J12 GulLars Arne BergumDavid Sanden
 Lør08.09.2018A-lagKamp17:00Nedre baneØyer/TrettenSvein Erik Kamp 
37Man10.09.2018G/J 07 5`erKamp18:00Øvre bane 1Vinstra G07Lars Mathias MoenTerese Selfors Lund
 Man10.09.2018G/J 09 5`erKamp18:00Øvre bane 3Vinstra G09Cathrine Gjerdet HaugenMalin Nordlien Holten
 Tir11.09.2018J11 7`erKamp18:00Øvre bane 5Vågå J12 BlåLars Arne BergumEskil Meldal
 Lør15.09.2018GR-cupTurnering10:00  Fotballgruppa 
38Man17.09.2018G/J 08 5`erKamp18:00Øvre bane 2Ringebu/Fåvang G08Synnøve HavnSondre Nilsen
 Man17.09.2018G/J 09 5`erKamp18:00Øvre bane 3Ringebu/Fåvang G09 1Cathrine Gjerdet HaugenTerese Selfors Lund
 Lør22.09.2018A-lagKamp17:00Nedre baneDombås 2Svein Erik Kamp 
39Tir25.09.2018J11 7`erKamp18:00Øvre bane 5Lom J12Lars Arne BergumDavid Sanden
(c) Kvam idrettslag